ورود اعضا|نقشه سایت|پست الکتونیک|خانه
العربیهFrançaiseEnglish
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر
.
طرح همكاري با دانشمندان غيرمقيم ايراني

تأسيس پايگاه تخصصي همكاري با دانشمندان و متخصصان ايراني غير مقيم در دانشگاه اصفهان

 

در راستاي نيل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمي كشور و بهره گيري از ذخائر علمي دانشمندان و متخصصان ايراني غير مقيم، دانشگاه اصفهان با همكاري بنياد ملي نخبگان و دفتر امور بين‌الملل معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري اقدام به تأسيس پايگاه تخصصي همكاري با متخصصان و دانشمندان ايراني غيرمقيم نموده است.

اين طرح به منظور انتقال دانش، تجربه و ايده هاي فناورانه به كشور با همكاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، بنياد ملي نخبگان‌ و مراكز پژوهشي برگزيده كشور (پايگاه‌هاي تخصصي همكار) در حوزه‌هاي منتخب اجرا مي‌گردد تا در قالب حمايت از انجام دوره هاي علمي و تحقيقاتي همچون پسا دكتري، فرصت مطالعاتي، تعريف پروژه هاي فناوري كوتاه مدت و بلند مدت و برگزاري سخنراني ها و كارگاه هاي تخصصي به ارتباط موثر دانشمندان و متخصصان ايراني غيرمقيم و مراكز پژوهشي برگزيده كشور ياري نمايد.

متقاضيان همكاري در قالب اين طرح با دانشگاه اصفهان مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي  http://international.bmn.ir  و انتخاب گزينه درخواست همكاري، وارد سامانه ثبت‌نام شده و سپس حوزه تخصصي را انتخاب نمايند.

علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره 03137932297 - دفتر پذيرش دانشجويان خارجي در حوزه معاونت آموزشي دانشگاه تماس حاصل نمايند. 
تاریخ به روز رسانی:
1395/10/14
تعداد بازدید:
8726
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
كليه حقوق وب سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal