۱۳۹۸ شنبه ۱۷ اسفند
FA
دانشگاه اصفهان
اطلاعيه برنامه هاي آموزشي اسفند 1398 دانشگاه اصفهان
 
پيرو تصميم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي مبني بر تعطيلي برنامه هاي آموزشي دانشگاهها در استان اصفهان و توقف آن تا پايان هفته منتهي به 98/12/8 دانشجوياني كه به محل اقامت دائمي خود مراجعه كرده اند طي تماس هاي مكرر با ابراز نگراني خود و خانواده از مخاطرات ناشي از شيوع ويروس كرونا به خصوص در محيط خوابگاهي، خواستار تعيين تكليف كلاسهاي درسي و اعلام عدم امكان حضور در كلاسها مي گرديدند. اكنون با توجه به مشكلات ابراز شده و نيز به منظور جلوگيري از تشكيل كلاسها با ظرفيت ناكامل و اجراي برنامه هاي آموزشي به طور ناقص و احتمال افت كيفي برنامه ها، هيات رئيسه دانشگاه اصفهان موارد زير را براي بازه زماني دهم تا پايان اسفند ماه 98 مصوب و به اطلاع مي رساند.
1- فعاليت هاي علمي، اداري و اجرايي كماكان جاري و بدون وقفه ادامه دارد و اعضاي هيات علمي و غير هيات علمي به انجام وظايف موظف مشغول خواهند بود.
2- اعضاي هيات علمي پاسخگوي سوالات و مراجعات علمي دانشجويان به خصوص در دوره هاي تحصيلات تكميلي هستند.
3- با تمهيدات لازم براي ارائه آموزش هاي الكترونيك برنامه هاي آموزشي، اعضاي هيات علمي از اين شيوه براي كمك به جبران عقب ماندگي درسي دانشجويان استفاده مي كنند.
4- با توجه به ارائه آموزش هاي الكترونيكي و از راه دور در اين ايام در صورت عدم حضور فيزيكي دانشجويان (به خصوص دانشجويان غير بومي از شهرهاي دور) غيبت ها مجاز و حضور و غياب توسط اعضاي هيات علمي در كلاس اجباري نيست.
5- براي انجام تعهدات آموزشي، شامل جبران سرفصل دروس ناشي از وقفه آموزش هاي حضوري و جلوگيري از افت كيفيت برنامه ها، معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه در تقويم آموزشي نيمسال دوم 99-98 تجديد نظر نموده و پايان كلاسها و بازه امتحانات را متعاقبا اعلام نمايد.
6- گروهها و دانشكده ها از برگزاري هرگونه امتحان، اردو، بازديد علمي در اين بازه زماني خودداري نمايند.
7- در صورت درخواست دانشجويان و يا تشخيص گروههاي آموزشي تاريخ دفاع از پايان نامه هايي كه در اين ايام است به سال 99 و به حداكثر تا پايان نيمسال دوم تحصيلي 99-98 موكول و دانشجويان شامل بخشودگي جريمه ديركرد صرفا در اين فاصله زماني خواهند بود.
8- با توجه به مخاطرات ناشي از اقامت دانشجويان و تجمع و فشردگي جمعيت در خوابگاهها و همچنين سالن هاي غذاخوري، معاونت دانشجويي حتي المقدور از سرويس دهي كه منجر به حضور جمعي در اين اماكن گردد، خودداري و نسبت به ضدعفوني كردن اين اماكن اقدام نمايد.

تاریخ:
1398/12/07
تعداد بازدید:
6172
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
تغییر کد امنیتی
كد امنيت
Powered by DorsaPortal